https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Zd%C4%9Bbradsk%C3%A1+94%2C+%C5%98%C3%AD%C4%8Dany&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9615771;14.6233683;Zděbradská 94, Říčany 251 01, Česko Skladnice, skladník s VZV | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Skladnice, skladník s VZV

U.T.C.,spol. s r.o.

Zděbradská 94, Říčany

Detail firmy

Peter Metzner
603 847 119

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 24 000,- až 26 000,- Kč

Upřesňující údaje:
Náplň práce: kompletace objednávek k maximální spokojenosti zákazníka, skladové manipulace (kategorie č.I), příprava a balení eshop objednávek, apod. (zboží: domácí potřeby)
Požadavky: odpovědný přístup
Poznámka: výhodou platné oprávnění k řízení el. manipulační techniky, není podmínkou

Zaměstnavatel:
stravenky, doprava do a ze zaměstnání z/do Praha 4 – Opatov, náborový příspěvek