https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=K%C5%99em%C5%BEe&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.9049634;14.3049537; , Krems an der Donau 382 03, Česko Skladový manipulant/ka | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Skladový manipulant/ka

Věra Koubová
725 566 798

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 31 000,- Kč

Náplň práce:
Práce ve skladu s použitím vysokozdvižného vozíku, prodej náhradních dílů, včetně komunikace se zákazníky, manipulace se zbožím 20 kg a více - fiyzicky náročná práce.
Požadujeme:
spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou (komunikace e-mailem při prodeji ND)
Práce s PC (e-mail, firemní ERP systém KTK, excel)
Nabízíme:
mzda30.000-31.000 Kč, jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příplatek na stravování, možnost jazykových kurzů, letní prémie 10.000,-, vánoční prémie 10.000,- roční odměna za hospodářský výsledek, zázemí stabilní firmy s českými majiteli s vlastním výrobním a obchodním programem.
Kontakt: Koubová, tel.: 725 566 798 (od 6:00 hod. - 14:45 hod.) e-mail: koubova@agrio.cz, osobně: Mříč č.p. 66, 382 03 Křemže