https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Parkerova+626%2C+Klecany&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1833330;14.4443828;Parkerova 626, Klecany 250 67, Česko Skladový operátor - specialista | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Skladový operátor - specialista

Gabriela Richterová
721 009 166

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 23 690,- až 30 800,- Kč

Upřesňující údaje:
Náplň práce: Manipulace s importními a exportními zásilkami v ranních/odpoledních směnách. Zajištění vykládky zboží z a do leteckých kontejnerů. Balení a označování exportních zásilek v souladu se zavedenými postupy. Polepování zásilek směrovými štítky.
Požadováno: znalost českého jazyka slovem i písmem podmínkou, zkušenosti z obdobné pozice výhodou