Práce Nabídka zaměstnání

Social Media Specialist

Smarty CZ a.s.

Olivova 2096, Praha

Detail firmy

Lucie Medková
702205856

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 30 000,- až 45 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Olivova č.p. 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : Lucie Medková, tel.: 702205856, e-mail: lucie.medkova@smarty.cz
Poprosím o zaslání životopisu emailem, bude následovat pozvání na online pohovor.

Koho hledáme:

o umíš komunikovat v ruském a anglickém jazyce na pokročilé úrovni
o už máš zkušenosti se správou sociálních sítí (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, TikTok)
o jsi měl/a možnost načerpat zkušenosti u spolupráce s influencery
o máš plnou hlavu nápadů a dělá ti radost vymýšlet obsah, který rezonuje s cílovou skupinou
o se dokážeš s přehledem orientovat v Social Media trendech
o jsi komunikativní, máš kreativity a nadšení na rozdávání, nečekáš jen na seznam úkolů a máš týmového ducha

Jaká je náplň práce:

o Budeš mít na starosti kompletní správu sociálních sítí pro značky: Smarty, iWant a Twinkly
o Vymýšlet a publikovat obsah
o Podílet se na tvorbě strategie pro sociální sítě
o Vymýšlet kreativní koncepty, připravovat a realizovat soutěže a kampaně
o Spolupracovat s grafickým týmem (grafika, fotky, animace, videa) a dohlížet na kvalitu výsledků
o Sledovat nejnovější trendy na sociálních sítích
o Komunikovat s followers/fans
o Vybírat influencery pro jednotlivé značky
o Podílet se na společných cílech společnosti a celého marketingového týmu
o Reportovat a vyhodnocovat výsledky sociálních sítí

ZAM. VÝHODY :
Stravenkový paušál, slevy na produkty, bonusy.