https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C3%9Adoln%C3%AD+2188%2C+T%C3%A1bor&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4100595;14.6775924;Údolní 2188/14, Tábor 390 02, Česko Správce systémů a HW | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Správce systémů a HW

VSP DATA a.s.

Údolní 2188, Tábor

Detail firmy

Martina Mrázková
381 489 166, 731 401 572

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Náplň práce:
- seznámení se interními systémy
- analýza a optimalizace interních procesů
- správa a údržba ERP
- uživatelská podpora
- zástupnost v rámci IT týmu

Požadavky:
- vzdělání SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru nebo znalosti obdobné úrovně
- pozitivní vztah k IT a technologiím
- zkušenost s ERP systémy
- znalost MS Office
- orientace v interních firemních procesech
- orientace v účetnictví a ekonomice podniku
Nabízíme: 5 týdnů dovolené , příspěvek na stravování , jazykový kurz v rámci firmy , příspěvek k penzijnímu připojištění a další benefity a prémie podle dosažených pracovních výsledků
Kontakt: emailem, telefonicky - 7:00 - 15:00.