Práce Nabídka zaměstnání

Stavební dělník/ice

Pavlína Pražáková
725 762 801

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 120,- Kč

Stavební dělník/ice - plný úvazek, zaměstnání na neurčito, 1 směna. Hrubá mzda od 120,- Kč/hod
Náplň práce:
- stavební práce při dopravních a vodohospodářských stavbách,
- výkopové, manipulační, přidavačské práce,
- obsluha jednoduché stavební mechanizace.

Požadujeme:
- praxi ve stavebním oboru,
- vyučení stavebního zaměření - VÝHODOU,
- řidičský průkaz skupiny B - VÝHODOU,
- fyzickou zdatnost, spolehlivost a chuť pracovat.

Nabízíme:
- zajímavé mzdové podmínky + příplatky k základní mzdě
- pracovní doba PO - PÁ cca od 7:00 - 15:30 (ev. dle potřeby stavebních zakázek)
- dovolená 25 dní, denní stravné 91 Kč
- stavební parta VYŠŠÍ BROD/ KAPLICE!!!
Kontakt: Pražáková Pavlína Ing., tel.: 725 762 801, e-mail: prazakova@lstb.cz, PO - PÁ od 7:30 -15:00