https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Chrudim&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9511458;15.7947559; , Chrudim , Česko Stavební technik | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Stavební technik

  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 160,- Kč

Místo výkonu práce: Chrudim, Obce Ležáků - Kasárna kpt. Jaroše
NÁPLŇ PRÁCE: zabezpečení a organizace opravy a údržby stavebních objektů a technologických zařízení, včetně koordinace stavebních prací ve funkci stavebního dozoru, přejímka hotové práce, kontrola správnosti fakturace těchto prací; účast na technických prohlídkách objektů vojenských areálů; zpracování podkladů pro zadávací řízení a uzavírání smluv, vypracování návrhy smluv a zodpovědnost za jejich správnost; vedení stavební dokumentace budov, zajištění zákonných revizí;
POŽADAVKY: znalost práce s PC - WORD, EXCEL; zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 15 hod. nebo na e-mailové adrese.