https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Hlinsko&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.7625672;15.9073390; , Hlinsko 373 16, Česko Strážný/á | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Strážný/á

Irena Tlučhořová
724 621 612

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 17 000,- Kč

Pracoviště: Mlékárna Hlinsko v Čechách, Kouty 53
Práce vhodná i pro OZZ/OZP!
Pracovní náplň: evidence osob a vozidel, provádění záznamů, kontrola objektu - obchůzky, základní dovednosti PC.
Pracovní doba: zpravidla 4 dny směna, 4 dny volna (12-ti hodinové směny), 2 pracovníci na směnu.
Požadavky: čistý rejstřík trestů, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost jednat s lidmi. Certifikát na strážného - možnost dodělat při zaměstnání.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen