https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Mra%C4%8D&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.8296504;14.6905103; , , Česko Strojník kolového nakladače nebo pásového rypadla | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Strojník kolového nakladače nebo pásového rypadla

Pavla Martínková
725 734 904

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 28 000,- až 32 000,- Kč

Pracoviště: Kamenolom Mrač
Požadujeme: vzdělání - vyučen, řidičský průkaz sk.C, platný průkaz strojníka na kolový nakladač nebo pásové rypadlo, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost ke svěřenému stroji
Svářečský průkaz výhodou
Náplň práce: obsluha kolového nakladače, pásového bagru, obsluha drtící linky, řidič
Dovolená 5 týdnů, stravenkový paušál. Nabízíme stabilní práci u silné firmy na stálém pracovišti v přátelském pracovním prostředí.
První kontakt: telefonicky, e-mailem zaslat životopis, osobně po předchozí telefonické domluvě