https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%A0%C3%AD%C5%99ava+295%2C+P%C5%99erov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4518035;17.4567625;Šířava 295/17, Přerov 750 02, Česko Technik sítě elektronických komunikací - junior | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Technik sítě elektronických komunikací - junior

Rudolf Kundel

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 24 000,- až 35 000,- Kč

Nástup možný dle dohody.

Náplň práce:
instalace koncových zařízení a servisní práce u zákazníků

Požadavky:
vzdělání - SŠ obor elektrotechnika atp.; znalost práce na PC, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zájem o obor, schopnost učit se novým věcem, trestní bezúhonnost, osvědčení dle vyhlášky ČÚBP č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice, ŘP-B, manuální zručnost - výhodou

Nabízíme:
kvalitní technické zázemí, týden dovolené navíc, mobilní telefon, služby Nej.cz, příspěvek na stravování a sport, jazykový kurz, penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kundel@nej.cz