Práce Nabídka zaměstnání

Technik telekomunikačních sítí

Rudolf Starý
731 169 242

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- Kč

POŽADAVKY: ŘP skupiny B, SŠ vzdělání v IT nebo elektrotechnickém směru, znalosti a technický přehled v oboru, trestní bezúhonnost
NÁPLŇ PRÁCE: Údržba a servis optických sítí elektronických komunikací pro služby vysokorychlostního internetu a digitální televize (IPTV, DVB-C, DVB-T), Montáž optických a metalických přípojek pro koncové uživatele v bytových domech, Konfigurace a instalace aktivních prvků (modemy, routery, hlasové brány, set-top boxy), Servisní zásahy - technická podpora zákazníků služeb elektronických komunikací
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenkový paušál, příspěvek na penzi, dovolená 25 dní, příjemné pracovní prostředí
PREFERUJEME: znalosti a zkušenosti s optickými a metalickými sítěmi elektronických komunikací, osvědčení dle vyhlášky ČÚBP č. 50/70 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice, bydliště v Klatovech
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED