Práce Nabídka zaměstnání

ÚDRŽBÁŘ SE ZAMĚŘENÍM NA ELEKTRO

Petra Čalounová
387 773 027

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 500,- Kč

Pracovní náplň:
- provádění kontroly a drobných oprav elektrických přístrojů a zařízení v budovách fakulty,
- řešení okamžitých výpadků a poruch na zařízení,
- montáž, rekonstrukce, údržba a opravy celených částí elektronických silových rozvodů nízkého napětí,
- zajišťování odborné technické přípravy pro rekonstrukce elektrických rozvodů a zařízení v souladu s příslušnými normami,
- spolupráce s revizními techniky při kontrolách a měřeních,
- spolupráce s odbornými firmami při plánování, úpravách a rekonstrukcích elektrické instalace v budovách PF JU,
- vytváření podkladů pro průzkumy trhu dodavatelů v oblasti elektro,
- sledování odběrů veškerých energií v udovách PF JU,
- vedení skladu údržby na PC,
- řízení motorových vozidel zahrnutých do vozového parku fakulty,
- spolupráce na inovačních projektech a na modernizaci zařízení,
- vykonávání práce související s běžnou údržbou budov a přilehlých prostor.
Požadujeme
- SOU nebo SOŠ elektrotechnického směru
- Vyhláška č. 50/1978 Sb. minimálně §6
- základní práce s PC (Outlook, Excel, Word, Web)
- minimálně 10 let zkušenosti s montáží silnoproudu/slaboproudu, znalost silových rozvodů
- řidičský průkaz skupiny B
- manuální zručnost, fyzická zdatnost.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců.
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlasem s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.,
o ochranně osobních údajů, doručte do 24. 9. 2021 (včetně) na adresu:
Pedagogická fakulta JU, Petra Čalounová,
Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice,
nebo elektronicky na e-mailovou adresu: pcalounova@pf.jcu.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
PF JU si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.