https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%A0obrova+2070%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3045260;14.1600994;Šobrova 2070, Písek 397 01, Česko UKLÍZEČ/KA | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

UKLÍZEČ/KA

Lenka Kalašová
380420645, 733127454
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 3 555,- až 5 121,- Kč

Náplň úklidu:
Třídy - Herny:
Větrání dle potřeby
zamést a vytřít podlahy, koberce vysát vysavačem
otřít prach ze všech dosažitelných a volně přístupných míst, umýt umyvadla a obklady kolem nich, zhasnout a zamknout, zkontrolovat zavření oken
každodenní rozkládání a sklízení lehátek a lůžkovin ve třídě Kuřátek
zalévání květin v pavilonu Kuřat
WC, umývárny:
Pravidelné větrání
zamést a vytřít podlahy
umýt umyvadla, toaletní mísy, sifony, důkladně vše propláchnout vodou
otřít prach ze všech dosažitelných a volně přístupných míst, kontrola a pravidelná výměna ručníků
dezinfekce klik a jiných často dotýkaných ploch
kontrola množství a doplnění toaletních potřeb, nutnost doplnění nahlásit školníkovi
pravidelné vyprazdňování košů, smetí vynést do kontejneru
Chodby :
V poledne:
Po příchodu dětí ze zahrady :
vytřít podlahu v šatně a vstupní hale, zamést vstupní prostor před MŠ , uklidit a umýt venkovní WC a doplnit tam toaletní potřeby
důkladně propláchnout všechny hygienické zařízení vodou
Průběžně, mimo pevně stanovené úkoly
Větrání v prostorách vstupní haly, dětské šatny a přilehlých místností
omést pavučiny ve všech prostorách pavilonu Kuřátek
Další povinnosti
Je podřízena vedoucí učitelce MŠ.
Katalog prací (nařízení vlády č. 469/2002 Sb.): 1.06.06
Platová třída: 2
Požadavky:
čistý trestní rejstřík, spolehlivost, manuální zručnost, dobrou fyzickou kondici.
Pracovní doba od 6.00 do 14.30 včetně pauzy na oběd.
Nabízíme: možnost stravování, čerpání z FKSP
Kontakt: Kalašová Lenka, tel.: 380420645, 733127454 (8 - 15:30 hod.), e-mail: 16.ms@zssvobodna.cz