https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Bud%C4%9Bjovick%C3%A1+416%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3051332;14.1540673;Budějovická 416/22, Písek 397 01, Česko UKLÍZEČ/KA | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

UKLÍZEČ/KA

VŠE PRO TISK s.r.o.

Budějovická 416, Písek

Detail firmy

Eva Římanová
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 4 500,- Kč

Místo je vyhrazené pro osobu se ZZ nebo OZP.
Náplň práce:
Hledáme kolegyni nebo kolegu na zkrácený úvazek na pravidelný úklid kanceláří, prodejny a skladu), která/ý bude udržovat běžný pořádek. Pracovní úvazek bude max. 10 hodin týdně (2x v týdnu po 5 hodinách, nebo dle domluvy, k úklidu musí dojít v hodinách mezi 8-16 hodin).
Požadujeme manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost.
Prosíme o zaslání informací o Vás včetně kontaktních údajů do e-mailu volnamista@vseprotisk.cz. Zpětně Vás budeme kontaktovat.