https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Budovcova+2530%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3057166;14.1496810;Budovcova 2530, Písek 397 01, Česko ÚŘEDNĚ OPRÁVNĚNÝ/Á ZEMĚMĚŘIČSKÝ/Á INŽENÝR/KA - GEODET/KA | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

ÚŘEDNĚ OPRÁVNĚNÝ/Á ZEMĚMĚŘIČSKÝ/Á INŽENÝR/KA - GEODET/KA

Petr Michalec
603 256 222

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Požadujeme:
- ŘP sk. B, vzdělání pouze zeměměřičského směru
Praxe vítána, ale není podmínkou.
Náplň práce: práce v katastru nemovitostí, inženýrská geodézie
Prac. doba 7:30-16:00
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, mladý kolektiv.
První kontakt: Petr Michalec tel. 603 256 222, e-mail: petr.michalec@gkpisek.cz nebo osobně na uvedené adrese.