VĚDECKO-VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK v oboru ekologie vody/hydrochemie

Hydrobiologický ústav AV ČR

Na Sádkách 702, České Budějovice

Detail firmy

Václav Porcal
387 775 941

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 30 000,- až 36 000,- Kč

Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Náplň práce: přijímaný pracovník se zapojí do řešení probíhajících projektů, matematického zpracování dat, statistické vyhodnocení trendů historických dat, programování výstupních aplikací. Vědecko-výzkumná činnost zahrnuje navrhování a řešení vědeckých projektů (tuzemských, mezinárodních), publikování výsledků v mezinárodních vědeckých časopisech, prezentace na vědeckých a odborných konferencích a seminářích.
Další požadavky: vysokoškolské vzdělání s dokončeným doktorským stupněm nebo před jeho dokončením získané v rámci oborů chemie, hydrologie, hydrobiologie, ekologie a ochrana prostředí, aplikovaná matematika, environmentální inženýrství apod.; schopnosti používání statistických metod a matematických modelů k analýze dat, popř. znalost programování; anglický jazyk minimálně na úrovni B2/FCE (slovem i písmem).
Benefity: 1 týden dovolené navíc, celkem tedy 5 týdnů placené dovolené ročně; dotované závodní stravování v naší vlastní jídelně; benefity ze Sociálního fondu; zaměstnání ve stabilní, prestižní vědecké instituci mezinárodního významu; přátelské mezinárodní pracovní prostředí; podpora volnočasových aktivit; jazykové kurzy zdarma- čeština pro cizince, angličtina pro Čechy (kapacita je omezena); příležitost účastnit se mentoringových programů jako mentor nebo mentee; zvýhodněný mobilní tarif u smluvního operátora; zvýhodněné bankovní služby u smluvní banky.
Zašlete nám následující dokumenty do 01.03.2022:
1) motivační dopis s vizí uplatnění v oboru a osobního profesního vědecko-výzkumného směřování;
2) profesní životopis obsahující přehled o dosaženém vzdělání, dosavadní praxi a publikační činnosti;
3) doklad o nejvyšším ukončeném vzdělání;
4) kontakt na dvě doporučující osoby.
Konkurzní řízení bude probíhat od 14. do 18. března 2022 s cílem obsadit pracovní místo v prvním pololetí 2022.
Více na stránkách www.bc.cas.cz.