Práce Nabídka zaměstnání

VEDOUCÍ MENZY JU

Jihočeská univerzita v ČB - Koleje a menzy

Studentská 800, České Budějovice

Detail firmy

J. Polášková

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 28 000,- Kč

Pracovní náplň: řídí, organizuje přípravu a výdej jídel v zařízení Menzy Jihočeské univerzity, výdejnách menzy a v zařízeních smluvních odběratelů včetně sestavení jídelníčku; organizuje a kontroluje zboží, připravuje a zodpovídá za kalkulace cen jídel a zajišťuje rauty a občerstvení; organizuje a řídí činnost menzy v souladu s rozpočtovými pravidly; provádí odborné školení pracovníků menzy, v rozsahu platné legislativy bezpečnosti práce a předpisů JU;,zodpovídá a zpracovává zprávy HACCP; organizuje veškeré činnosti v souladu s platnými bezpečnostními a protipožárními předpisy včetně zajištění oprav zařízení; účastní se veškerých kontrol prováděných z úrovně externích i vnitřních oprávněných kontrolních orgánů; zodpovídá za dodržování pracovní kázně na pracovištích; dodržování hygienických předpisů v rozsahu platné legislativy týkající se společného stravování; kontroluje dodržování předpisů bezpečnosti práce, ochrany majetku a předpisů pracovně právních, Organizačně provozní řád; zodpovídá za přípravu jídel dle platných receptur a požadavků; připravuje smlouvy s odběrateli, připravuje výběrová řízení na nákup materiálu; vedení kolektivu, kontroly práce a výstupů ze stravovacího systému, evidence odpadů, výkazy práce, inventury majetku.
Požadujeme: odborné, středoškolské vzdělání nebo VŠ; min. 2 roky praxe v oboru, zkušenosti s vedením kolektivu; řidičský průkaz skupiny B- aktivní řidič/ka výhodou; zdravotní způsobilost; samostatnost, časovou flexibilitu, pracovní odpovědnost; schopnost pracovat v týmu.
Nabízíme: zajímavou práci v přátelském kolektivu, mzdu v souladu se Mzdovým předpisem JU; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup: dle dohody.
Pracovní poměr: doba určitá s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: jpolaskova@jcu.cz do 15. 2. 2022.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.