https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=U+Ba%C5%BEantnice+561%2C+Milevsko&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4566603;14.3670487;U Bažantnice , Milevsko 399 01, Česko VEDOUCÍ PEČOVATELSKÉ SLUŽBY/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

VEDOUCÍ PEČOVATELSKÉ SLUŽBY/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Farní charita Milevsko

U Bažantnice 561, Milevsko

Detail firmy

Veronika Skálová
735 713 557, 731 598 977
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 23 200,- Kč

Vzdělání, znalosti, zkušenosti
1) vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
2) řidičský průkaz "B" - aktivní řidič
3) znalost zákona o sociálních službách
4) základní orientace ve standardech kvality sociálních služeb
Schopnosti a dovednosti
1) předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti, empatie
2) schopnost samostatné i týmové práce
3) schopnost řídit menší kolektiv
4) spolehlivost, zodpovědnost;
Pracovní náplň
1) jednání se zájemci o službu, s klienty, jejich rodinami
2) vedení dokumentace klientů
3) základní sociální poradenství
4) rozpis služeb, vedení porad a řízení týmu pečovatelek
5) aktualizace a zpracování vnitřních předpisů sociální služby
a další.
Rozdělení úvazku: 0,4 vedoucí a 0,4 sociální pracovník (v případě zájmu možnost navýšení úvazku i na plný)
Nabízíme:
1) dovolená na zotavenou 20 dní za rok
2) zdravotní volno 5 dní za rok
3) možnost uzpůsobení pracovní doby potřebám zaměstnance
První kontakt: Mgr. Skálová Veronika, tel.: 735 713 557, 731 598 977 (pondělí až pátek od 8:00 do 15:00 hod.), e-mail: pecovatelka@pisek.charita.cz