Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí bezpečnostní služby

Kateřina Hrdá
739485851

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 18 400,- Kč

Kontakt předem k další domluvě.
Základní náplň práce: spolupráce s PCO, řešení mimořádných událostí, asistence při vjezdu vozidel IZS, spolupráce s odpovědnými osobami ze strany klienta, kontrolní činnost, aktualizace služeb zaměstnanců, zajištění potřeb zaměstnanců ostrahy
Požadujeme: znalost systému CCTV, EPS, EZS, praxe u BS, zodpovědnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost (čistý RT), smysl pro pořádek, řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: dlouhodobá spolupráce a zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, odměny
Zaměstnanecké výhody: Odměny
Pracoviště bude:
Plzeňský Prazdroj, a.s.
U Prazdroje 67/7,
301 00, Plzeň