https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Albertova+670%2C+Krom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2933351;17.3825595;Albertova 670/48, Kroměříž 767 01, Česko Vedoucí prodejny | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí prodejny

Martina Kilianová
724 397 911

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 21 840,- Kč

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: prodej vín a dárkových balení, obsluha stávajících zákazníků a získávání nových, účast na venkovních akcích, objednávání a doplňování zboží na prodejně, dekorování prodejny, dárkových kazet, práce s pokladním systémem APLS
- Požadavky: vyučení, praxe v oboru výhodou, řidičské oprávnění skupiny B, základní komunikace v anglickém jazyce, částečná znalost vín alespoň jako konzument - rozšíření znalostí firma zajistí, samostatnost, spolehlivost, loajálnost, kreativita, ambiciozní osobnost se schopností komunikace s lidmi, organizační schopnosti a schopnost vést prodejnu, ochota učit se novým věcem
- provozní doba: 10:00 - 19:00 hod. - pracovní doba dle domluvy
- Benefity: zaměstnanecké slevy, prémie, provize z prodeje, firemní školení, jiné výhody
- kontakt telefonicky, příp. své písemné nabídky s životopisem posílejte na e-mail: martina.kilianova@vinohruska.cz