https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Vodn%C3%AD+89%2C+Krom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2985813;17.3962125;Vodní 89/22, Kroměříž 767 01, Česko Vedoucí prodejny potravinářského zboží | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí prodejny potravinářského zboží

Světlana Javorková
725 591 119

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 22 000,- až 25 000,- Kč

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
- Požadujeme: vyučení, vyučení a praxe v oboru - výhodou (není podmínkou, firma zaučí), samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- ranní a odpolední směna, 2x sobota v měsíci
- Nabízíme: doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, zajistíme důkladné zaškolení, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 17:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: javorkova@rabbit.cz