https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Samota+253%2C+Kaplice&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.7204662;14.4825636;Samota 253, Kaplice 382 41, Česko Vedoucí provozovny | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí provozovny

Jitka Paulusová
737 277 545
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- Kč

Požadujeme:
- spolehlivost, obratnost, fyzická zdatnost, příjemné vystupování řídící a organizační schopnosti
- znalost práce na PC (MS Office)
- časovou flexibilitu, komunikativnost
- praxe v oboru výhodou

Náplň práce:
- výdej pokrmů
- zadávání dat do PC
- spolupráce a koordinace týmu 8 zaměstnanců)
- Administrativní práce + provozní práce.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkrácený úvazek - 30 hodin týdně, hrubá mzda od 20.000,- Kč, nabízíme příspěvek na stravu.
Kontaktní osoba paní Jitka Paulusová, po-pá 7:00 - 15:00 hodin na tel. 737 277 545, e-mail: paulusova@zarubagastro.cz