https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Za%C5%A1ov%C3%A1&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4740668;18.0441386; , 756 51, Česko Výrobní dělníci ve výrobě eurooken* | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Výrobní dělníci ve výrobě eurooken*

Jana Ondryášová
571 751 323

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

VÝROBNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ EUROOKEN*
POŽADUJEME: schopnost pracovat v týmu, manuální zručnost, pracovitost, pečlivost,
spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů, obsluha jednoduchých strojů a zařízení, provádění běžných montážních kontrolních činností, manipulační práce,
montážní práce prováděné v rámci ČR.
NABÍZÍME: zázemí stabilní a perspektivní společnosti, zaměstnání na hlavní pracovní poměr
na dobu neurčitou, 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce, firemní benefity, zaměstnanecké slevy na firemní výrobky, dotované závodní stravování, pevný výplatní termín, firemní oděv.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na jana.ondryasova@windowholding.cz nebo osobně v sídle firmy.