Práce Nabídka zaměstnání

Zdravotní laborant - Oddělení lékařské mikrobiologie

Ljuba Šuchmanová

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 26 000,- až 39 000,- Kč

Kontaktní osoba a tel.: ŠUCHMANOVÁ Ljuba MUDr., e-mail: ljuba.suchmanova@zuusti.cz

Náplň práce:
- Provádění diagnostických vyšetření v mikrobiologické laboratoři a zpracování vzorků pro bakteriologická vyšetření
- Práce s laboratorním programem
- Zhotovování preparátů a další zpracování materiálu
Požadavky pro přijetí:
- SZŠ nebo Vyšší odborné vzdělání v oboru zdravotní laborant
- Platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu - obor zdravotní laborant výhodou, není nutné
- Specializace v oboru lékařské mikrobiologie vítána
- Praxe v mikrobiologické laboratoři výhodou
- Práce na PC - uživatelská úroveň
- Zdravotní způsobilost
- Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost
Zaměstnanecké výhody a benefity:
- Práce na plný úvazek
- Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
6 týdnů dovolené + 2 sick days, zázemí státní organizace
Stravenky

Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců.
Nástup možný ihned.