https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Horn%C3%AD+138%2C+Prachatice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.0125567;13.9963738;Horní 138, Prachatice 383 01, Česko Zdravotní sestra/bratr s platnou registrací | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Zdravotní sestra/bratr s platnou registrací

Domácí hospic sv. Jakuba

Horní 138, Prachatice

Detail firmy

Štěpánka Válková
732 182 466
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 21 500,- Kč

Výkon práce: Prachatice a okolí s dojezdem do cca 25km
Požadované vzdělání: Zdravotní sestra s platnou registrací
Pracovní úvazek: plný i částečný
Nástup: dle domluvy, ideálně ihned
Náplň práce: poskytování domácí hospicové péče v rodinách klientů
Požadujeme: Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu; empatie, komunikativnost, trpělivost, samostatnost, zájem o práci s naší cílovou skupinou, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, řidičský oprávnění skupiny B nutné
Platové podmínky: nástupní plat 21500Kč + příplatky za noční, SO a NE (+ navýšení platu po zkušební době)
Benefity: firemní oblečení, závodní stravování, malý přátelský kolektiv zapálený pro dobrou věc
V případě zájmu kontaktujte: Bc. Štěpánka Válková, tel. 732 182 466, info@hospicjakub.cz