https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Slapy&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3870231;14.6167542; , 391 76, Česko administrativní podpora | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

administrativní podpora

David Včelák
777 914 066
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 150,- Kč

Požadavky:
- aktivní uživatel MS Office (Word, Excel)
- řidičské oprávnění skupiny B výhodou
- samostatnost, pečlivost a spolehlivost
- čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:
- firemní tarif

Pracovní náplň:
(1 - 2 dny v týdnu dopoledne, nástup možný ihned)
- zapisování a třídění faktur,
- korespondence
- kompletace a zakládání dokumentace, apod.

V případě dlouhodobé spolupráce nabízíme možnost pracovního poměru.

Kontakt: telefonicky, e-mailem.