https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Klokotsk%C3%A1+114%2C+T%C3%A1bor&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4133274;14.6579175;Klokotská 114/2, Tábor 390 01, Česko administrativní pracovník/ce | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

administrativní pracovník/ce

Farní charita Tábor -

Klokotská 114, Tábor

Detail firmy

Miroslav Petrášek
736 256 987

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

Popis pracovní pozice:
- příprava podkladů pro účetnictví, základní účetní operace
- příprava dokladů k žádostem a vyúčtování dotací
- příprava pracovních a darovacích smluv
- vedení docházky pracovníků
- zajištění agendy v oblasti spisové a archivní služby, pošty a datové schránky
- vedení pokladny a bankovních operací
- vyřizování korespondence
- evidence smluvní dokumentace, personální agendy a technického vybavení.

Požadujeme:
- VŠ / SŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření
- dobré organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- výbornou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup
- schopnost plánování a systematické práce
- odolnost vůči zátěži při vysokém pracovním zatížení
- ztotožnění se s cíli a posláním organizace, trestní a morální bezúhonnost.

Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- odpovídající finanční ohodnocení
- pravidelné vzdělávání a osobnostní rozvoj
- profesní rozvoj
- flexibilní pracovní dobu
- práci v organizaci s třicetiletou tradicí
- 5 týdnů dovolené.

Kontakt: e-mailem.