https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Kanadsk%C3%A1+775%2C+Plan%C3%A1+nad+Lu%C5%BEnic%C3%AD&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3583212;14.7115688;Kanadská 775, Planá nad Lužnicí 391 11, Česko chystání zboží k expedici | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

chystání zboží k expedici

ALVARAK GROUP a.s.

Kanadská 775, Planá nad Lužnicí

Detail firmy

Simona Jedličková
602 667 458

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 17 000,- až 23 000,- Kč

Mezinárodní firma zabývající se dárkovinami, papírenskými potřebami a produkty na pečení, která své zboží vyváží do celého světa, hledá do svého týmu na hlavní pracovní poměr zaměstnanece na chystání zboží k expedici.
Nabízíme: lehkou manuální práce ve skladu, práci v příjemném kolektivu, dlouhodobé zaměstnání, obědy zdarma, dovolenou v létě a o Vánocích, slevu na nákup zboží z našeho eshopu.

Náplň práce: chystání, balení a štítkování zboží určeného k expedici, spolupráce s týmem ve skladu.

Pracovní doba od po-pá od 7:00 do 15:30 hodin. Víkendy jsou volné.
Požadujeme: pečlivost, přesnost a přátelské vystupování.
Kontakt:
e-mail: eshop@alvarak.cz
Telefon: 602 667 458