https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=T%C5%99%C3%ADda+9%2E+kv%C4%9Btna+161%2C+Da%C4%8Dice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.0868341;15.4370151;třída 9. května 161, Dačice 380 01, Česko dělník v expedici výrobků | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

dělník v expedici výrobků

CENTROPEN, a.s.

Třída 9. května 161, Dačice

Detail firmy

Komínová Jaroslava
384406216

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 500,- Kč

Centropen a.s. je:
Stabilní česká společnost
Výrobce psacích a kreslicích potřeb pro kancelářské, školní, kreativní i profesionální použití
Kromě silné pozice na domácím trhu, jsou výrobky vyváženy do více než 50 zemí světa
Druhý největší zaměstnavatel v regionu
Pracovní náplň:
manipulace s ručně vedeným VZV; příprava výrobků určených k balení a následné expedici; práce s čtečkou čárových kódů; vychystávání výrobků dle podkladů od skladníka expedice
Požadavky:
vzdělání - vyučen; trestní bezúhonnost; práce na hlavní pracovní poměr - plný úvazek, 40 hodin týdně; pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod.; spolehlivost, samostatnost, flexibilita a výkonnost
Nabízíme:
mástupní mzda: 20 500 Kč měsíčně a další finanční benefity, první zvýšení mzdy nastává po uplynutí zkušební doby
pracovní smlouvu na dobu určitou - 5 měsíců, po ukončení této doby určité bude
zaměstnanci nabídnuta práce ve výrobě, tři směny
pololetní a roční odměny (13. a 14. plat)
5 týdnů dovolené, možnost využití podnikového rekreačního zařízení
stravování ve vlastní jídelně s dotovanou cenou jídel
bezúročné půjčky
Nástup: ihned

Přihlášky zasílejte na adresu:
Jaroslava Komínová, vedoucí personálního oddělení
kominova@centropen.cz Tel. 384 406 216
Centropen a. s.
9.května 161/V
380 01 Dačice