https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=T%C5%99%C3%ADda+9%2E+kv%C4%9Btna+161%2C+Da%C4%8Dice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.0868341;15.4370151;třída 9. května 161, Dačice 380 01, Česko finanční účetní | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

finanční účetní

CENTROPEN, a.s.

Třída 9. května 161, Dačice

Detail firmy

Komínová Jaroslava
384406216

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 21 500,- až 23 500,- Kč

Centropen a.s. je:
Stabilní česká společnost
Výrobce psacích a kreslicích potřeb pro kancelářské, školní, kreativní i profesionální použití
Kromě silné pozice na domácím trhu, jsou výrobky vyváženy do více než 50 zemí světa
Druhý největší zaměstnavatel v regionu

Pracovní náplň:
evidence a platby faktur; zpracování bankovních výpisů; kontrola a zpracování saldokont; zajišťování činností v oblasti účetnictví
Požadavky:
SŠ vzdělání ekonomického směru (podmínkou)
Trestní bezúhonnost
Práce na hlavní pracovní poměr - plný úvazek, 40 hodin týdně
Pracovní doba od 7:00 do 15:30 hod.
Spolehlivost, samostatnost, flexibilita a výkonnost
Praxe v oboru - výhodou

Nabízíme:
Nástupní mzda: bez praxe 21 500,-- Kč, s praxí 23 500,-- Kč
Každoroční navyšování mzdy, první zvýšení mzdy nastává po uplynutí zkušební doby
Pracovní smlouvu na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíce, po zaučení a následném zhodnocení - doba neurčitá
Pololetní a roční odměny (13. a 14. plat)
5 týdnů dovolené, možnost využití podnikového rekreačního zařízení
Stravování ve vlastní jídelně s dotovanou cenou jídel
Bezúročné půjčky
Přihlášky zasílejte do 17.1.2022 na adresu:
Jaroslava Komínová, vedoucí personálního oddělení
kominova@centropen.cz Tel. 384 406 216
Centropen a. s.
9.května 161/V
380 01 Dačice