https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=S%C3%A1dlov+1300%2C+Blatn%C3%A1&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4237352;13.8651981;Sádlov 1300, Blatná 388 01, Česko mechanik - elektrikář | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

mechanik - elektrikář

LEIFHEIT s.r.o.

Sádlov 1300, Blatná

Detail firmy

Kateřina Nousková
383411420, 725730657

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 21 360,- Kč

POŽADAVKY: vzdělání i bez předchozí praxe, spolehlivost, pečlivost, 3 směnný provoz, zájem o práci
Výhodou: VZV, technické znalosti jako pneumatika, hydraulika, Odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky 50/1978 Sb.vítána (možnost získání odborné způsobilosti v naší firmě)
Náplň práce: opravy a údržba CNC strojů a montážních linek
TERMÍN SCHŮZEK POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ DOMLUVĚ !!!
ZAMĚSTNACKÉ VÝHODY: k základní mzdě navíc: měsíční bonus až do výše 1.100,-, osobní příplatky, zákonné příplatky, garance stabilního zaměstnání, garance každoročního platového růstu, 13. mzda, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, poukázky na nákup čistících a pracích prostředků, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1.roce prac.poměru, 5 týdnů dovolené , odměny při osobních a pracovních výročích, možnost vzdělávání
KONTAKT: POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ DOMLUVĚ !!!Nousková Kateřina, DiS., tel.: 383411420, 725730657, e-mail: katerina.nouskova@leifheit.com