https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jakubsk%C3%A1+91%2C+Jind%C5%99ich%C5%AFv+Hradec&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1434062;14.9962268;Jakubská 91, Jindřichův Hradec 377 01, Česko pracovník logistického oddělení | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

pracovník logistického oddělení

GARDON INT s.r.o. - 001

Jakubská 91, Jindřichův Hradec

Detail firmy

Klára Čejková
724 986 857
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 000,- Kč

KONTAKT E-MAILEM
Jsme stabilní rodinná společnost GArdon INT., vyrábíme sekční průmyslová a garážová vrata. Nabízíme pozici: Pracovník logistického oddělení.
Náplň práce:
Zabezpečování plynulého chodu provozu společnosti; objednávky materiálu; organizace expedice materiálu; organizace práce montážních part; komunikace se zákazníky; zpracování cenových nabídek na základě poptávek od zákazníků; zpracování podkladů vedení společnosti
Požadujeme:
min. SŠ vzdělání s maturitou
znalost AJ výhodou
samostatnost, flexibilitu a tah na bránu a touhu učit se nové věci
Nabízíme:
práci na HPP v příjemném pracovní prostředí rodinné firmy - preferujeme dlouhodobou spolupráci; motivující finanční ohodnocení; 100% zaškolení; stabilní zázemí