https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Vo%C5%BEick%C3%A1+2504%2C+T%C3%A1bor&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4133334;14.6857382;Vožická 2504/19, Tábor 390 02, Česko přijímací technik autoservisu | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

přijímací technik autoservisu

Andy-auta s.r.o.

Vožická 2504, Tábor

Detail firmy

Klára Vejvodová

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 40 000,- až 45 000,- Kč

Náplň práce: servisní příjem a výdej, komunikace se zákazníky, řešení pojistných událostí, administrace a logistika zakázek, spolupráce s dodavateli.

Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, předchozí praxe na obdobné pozici nutná, zkušenosti s logistikou a zákaznickým servisem, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek v jednání s lidmi, vysoké pracovní nasazení, dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet), ŘP sk. B, znalost AJ nebo NJ podmínkou.

Pracovní doba: PO - PÁ 8:00 -17:00 hodin

Kontakt: telefonicky, e-mailem.