https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Nov%C3%A1+Ves+u+Mlad%C3%A9+Vo%C5%BEice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5430303;14.7479621; , , Česko projektant/ka vodohospodářských staveb | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

projektant/ka vodohospodářských staveb

Tomáš Borkovec

Nová Ves u Mladé Vožice

Detail firmy

777 647 973

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- až 45 000,- Kč

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru vodohospodářské stavby nebo krajinné inženýrství
- pokročilá znalost práce na PC - CAD, Office
- ŘP - sk. B
Náplň práce:
- vypracování projektové dokumentace pro novostavby nebo rekonstrukce malých vodních nádrží, tůní, mokřadů, vodních toků
- zpracovávání manipulačních řádů vodních děl a passportů rybníků
- komunikace s investory, dotčenými úřady, správci povodí
Nabízíme: možnost částečně pracovat z domova
Kontakt: telefonicky (8:00 - 17:00 hod.)