https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C4%8Ctvr%C5%A5+J%2E+Hybe%C5%A1e+549%2C+Vesel%C3%AD+nad+Lu%C5%BEnic%C3%AD&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2007386;14.7224920;Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí 391 81, Česko referent/ka jakosti a kvality | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

referent/ka jakosti a kvality

MABA Prefa spol.s r.o.

Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí

Detail firmy

Soňa Břešťáková
381 207 016, 724 506 363

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 25 000,- Kč

Náplň práce: provádět, kontrolovat a řídit procesy v rámci QS (rozměry výrobků, neshody).
Evidence a vyplňování průvodek, evidence výkresové dokumentace a záznamů o měření.

Požadavky: minimálně středoškolské ukončené maturitou, dobrá znalost Microsoft Office, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost metodiky měření, znalost NJ B1 výhodou,
řidičský průkaz sk. B. Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Nabízíme: mobilní telefon, 3 dny Sick Days, příspěvek na životní pojištění, závodní stravování a další zaměstnanecké benefity.
Kontakt: e-mailem, osobně.