https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jaro%C5%A1ovsk%C3%A1+600%2C+Jind%C5%99ich%C5%AFv+Hradec&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1534039;15.0115020;Jarošovská 600, Jindřichův Hradec 377 01, Česko řidič VZV | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

řidič VZV

Kasalova pila, s.r.o.

Jarošovská 600, Jindřichův Hradec

Detail firmy

Jana Dočekalová
725527504

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- Kč

Náplň práce: řidič VZV bočního, navážení materiálu ke stroji pro výrobu dřevěných konstrukcí a příhradových vazníků
Pracovní doba: dvousměnný provoz 6.00 h - 14.00 h a 14.00 h - 22.00h
Požadujeme: ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, spolehlivost
Nabízíme: jistotu dlouhodobého zaměstnání, ke konci roku mimořádná odměna.
Příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně a stravenkový paušál.
Životopis zasílejte e-mailem na adresu jana.docekalova@kasalovapila.cz nebo poštou.
Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru.