https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jaro%C5%A1ovsk%C3%A1+869%2C+Jind%C5%99ich%C5%AFv+Hradec&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1546342;15.0166780;Jarošovská 869, Jindřichův Hradec 377 01, Česko servisní poradce - přijímací technik | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

servisní poradce - přijímací technik

AR SERVIS s.r.o.

Jarošovská 869, Jindřichův Hradec

Detail firmy

Klára Götzová
739 401 203

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 20 000,- až 30 000,- Kč

KONTKAT E-MAILEM
Popis pozice: příjem vozidel zákazníků servisu, administrativní zpracování servisních zakázek, komunikace se zákazníky.
Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru, zkušenost na obdobné pozici výhodou, znalost práce na PC, časová flexibilita, komunikativnost a profesionální vystupování, zákaznicky orientovaný přístup, ŘP skupiny B - aktivní řidič, pečlivost, zodpovědný přístup, loajalitu, samostatnost, odolnost vůči stresu.
Nabízíme: Karta Multisport, benefity v rámci automotive