Práce Nabídka zaměstnání

stavbyvedoucí stavebních, zahradních a parkových úprav

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- Kč

Hledáme zaměstnance se schopností manažera a týmového lídra, který dokáže motivovat. Se znalostí zakládání drobných staveb a zeleně. Náplní práce je stavba objektů zahradní a krajinářské architektury a jejich údržba, vč. odpovědnosti za jejich provedení. Stavební a zahradnické vzdělání výhodou, ale ne podmínkou. Během zkušební doby zajistíme intenzivní proškolení.

Jsme spolehlivá a stabilní firma s více jak 10-ti letým působením v oboru. Veškeré informace o nás je možné nalézt na webu www.landeco.cz a na Instagramu.

Práce vhodná i pro ženy.

Náplň práce:
-realizace zahrad a veřejné zeleně v Praze ,středních a jižních Čechách.
-údržba soukromé a veřejné zeleně
-aktualizace plánů údržby
-přebírání, kontrola a potvrzení dodacích listů, objednávky materiálů, vykazování průběhu stavby
-vedení kolektivu na zakázkách, koordinace prací a dodávek, odborné zahradnické práce
-evidence docházky, evidence odpracovaných hodin mechanizace
-řízení subdodavatelů na zakázkách, dohled, kontrola kvality a přebírání práce subdodavatelů

Požadavky:
-samostatnost, odolnost vůči stresu a schopnost efektivně pracovat pod tlakem, zodpovědnost, loajalita
-konstruktivní a rychlé řešení aktuálních situací na pracovišti
-organizace pracovního týmu na zakázce, predikce pracovního postupu a optimalizace výkonu v čase
-manuální zručnost, schopnost nacházet vlastní řešení při plnění zadaných úkolů, komunikativnost
-řidičský průkaz B, skupina E výhodou,
-práce s projektovou dokumentací, výhodou znalost rostlinného materiálu (možnost naučit se)
-časová flexibilita, větší časová náročnost v jarní a podzimní sezoně
-čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
-různorodá a kreativní práce převážně v terénu
-vlastní snahou se podílet na osobním úspěchu a růstu
-páci na nejlepších projektech v oboru
-finanční ohodnocení s motivační složkou
-propracovaný systém školení, možnost růstu a zlepšování se
- finanční podpora pro rozšíření řidičského průkazu o skupinu E
-zázemí stabilní, rostoucí společnosti, přátelský pracovní kolektiv

V případě oboustranné spokojenosti možnost smlouvy na dobu neurčitou. Motivační prémie dle výkonu.
Možnost zkráceného úvazku např. na 3-4 dny.
Kontakt emailem.
Místo výkonu práce: Praha a střední Čechy (dojíždění na zakázky)
motivační prémie, systém vzdělávání, příspěvek na dopravu