Práce Nabídka zaměstnání

technik stavebních, zahradních a parkových úprav

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 28 000,- Kč

Hledáme pracovníky, které baví tvořit hezké věci a dělat ostatním radost. Kdo se nebojí manuální práce a má cit pro přírodu. Jehož předností je vůle a odhodlanost dělat svět lepším místem pro život.

Jsme spolehlivá a stabilní firma s více jak 10-ti letým působením v oboru. Veškeré informace o nás je možné nalézt na webu www.landeco.cz a na Instagramu.

Náplň práce:
-realizace zahrad a veřejné zeleně
-údržba soukromé a veřejné zeleně
-práce s drobnou zahradní mechanizací ,a její servis
-obsluha složitější mechanizace pro zakládání zeleně.
-evidence vlastní docházky, evidence odpracovaných hodin mechanizace

Požadavky:
-samostatnost a spolehlivost, schopnost se rychle orientovat ve svěřených úkolech.
-odpovědnost za svoje kroky, loajalita a komunikativnost
-manuální zručnost, schopnost nacházet nová řešení při plnění zadaných úkolů,
-řidičský průkaz skupiny B výhodou
-časová flexibilita, větší časová náročnost v jarní a podzimní sezoně
-znalost rostlinného sortimentu a postupů zakládání zeleně velkou výhodou
-čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
-zázemí stabilně rostoucí společnosti, přátelský pracovní kolektiv
-různorodou práci ve venkovním prostředí na nejlepších projektech v oboru
-finanční ohodnocení s motivační složkou
-možností kariérního růstu při prokazatelné kvalitě práce
-zázemí stabilní, rostoucí společnosti, přátelský pracovní kolektiv
-propracovaný systém školení a odborné podpory

V případě oboustranné spokojenosti možnost smlouvy na dobu neurčitou. Motivační prémie dle výkonu.
Možnost zkráceného úvazku např. na 3-4 dny.
Kontakt emailem.
Místo výkonu práce: Praha ,střední a jižní Čechy (dojíždění na zakázky)