https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Velkomoravsk%C3%A1+1014%2C+Lu%C5%BEice&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.8290657;17.0634376;Velkomoravská 1014/395, 696 18, Česko technik BOZP, PO a ekolog | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

technik BOZP, PO a ekolog

Gabriela Jelínková
800500222

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 35 000,- až 50 000,- Kč

Pracovní náplň: zajišťování bezpečnosti práce v činnostech společnosti, zodpovědnost za dodržování legislativy v oblasti BOZP, PO a ekologie, zpracování vnitropodnikových předpisů o bezpečnosti (vedení příslušné dokumentace pracovišť, pracovní prostředky, chemické látky), agenda pracovních úrazů (vyšetřování, evidence, projednávání), provádění rozborů úrazovosti (statistiky, reporty, vypracování návrhů nápravných opatření), zajištění ochrany životního prostředí, zpracování hlášení zainteresovaným stranám, spolupráce při přípravě interních předpisů z oblasti BOZP, odpovědnost za nastavení, dodržování a obhajobu systému řízení v souladu s normou ISO 14001 a ISO45001, školit zaměstnance v oblasti BOZP a PO, zajištění ochrany Know-how společnosti, předpokládaná doba zaškolení 6 měsíců.
Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání, zkušenosti s prací v oblasti BOZP a PO ve výrobní firmě min. 5 let, odborná způsobilost v prevenci rizik a odborná způsobilost v požární ochraně, znalost příslušné legislativy, AJ nebo NJ min. na úrovni B2 - častá přímá komunikace s mateřskou firmou v Německu, uživatelská znalost MS Office, řidičské oprávnění: skup. B, dobré komunikační, organizační, plánovací schopnosti, ochota učit se nové věci, zvládat stres, časová flexibilita.
13. a 14. mzda, prémie až 22,5%, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, interní a externí školení, firemní akce. Kontakt na tel. 800 500 222, na mail: personalni-lu@groz-beckert.com