https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Na+Rybn%C3%AD%C4%8Dku+733%2C+Roudnice+nad+Labem&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.4164459;14.2454321;Na Rybníčku 733, Roudnice nad Labem 413 01, Česko technik/technička kamerových systémů | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

technik/technička kamerových systémů

Jiří Salač
602 269 158

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Místo výkonu práce provozovna v Roudnici nad Labem a výjezdy po celé ČR.
Požadujeme:
- SOU nebo odborné vyučení s maturitou
- Orientace v operačním systému Windows, Geo Vision a Hikvision
- Řidičský průkaz sk. B
- Vyhláška 50/1978 Sb., § 6 výhodou

Náplň práce:
- Montáž a vzdálená správa kamerových systémů a datových úložišť na provozovnách, zajištění provozuschopnosti a oprav, vedení dokumentace o údržbě a opravách
- Komunikace s dodavateli
- Zajištění pohotovosti cca 1x za 14 dní

Nabízíme:
- Práce na plný úvazek, pracovní smlouva na dobu určitou (6 měsíců), poté na dobu neurčitou
- Mobilní telefon, notebook, služební automobil i pro soukromé účely
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Nástup možný ihned

- Vhodné i pro absolventy
Způsob prvního kontaktu: e-mailem či telefonicky.