https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Klokotsk%C3%A1+114%2C+T%C3%A1bor&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4133274;14.6579175;Klokotská 114/2, Tábor 390 01, Česko vedoucí sociálních služeb | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

vedoucí sociálních služeb

Farní charita Tábor -

Klokotská 114, Tábor

Detail firmy

Miroslav Petrášek
736 256 987

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 35 000,- až 40 000,- Kč

Popis pracovní pozice:
- metodické vedení sociálních služeb organizace
- správa provozně-technického zabezpečení služeb
- odpovědnost za personální zajištění služeb včetně výběrových řízení
- odpovědnost za dodržování standardů kvality ve službách
- plánování vzdělávání a tvorba benefitů pro pracovníky
- komunikace s úřady státní správy
- spolupráce s dalšími poskytovateli sociálních služeb
- vedení porad a práce na rozvoji soc. služeb.

Požadujeme:
- VŠ / VOŠ v oborech sociální práce, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika, apod
- praxi na vedoucí pozici
- znalost zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
- výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování, schopnost motivovat tým
- dobrou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Power Point, Outlook)
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, empatie, kreativita a aktivní přístup
- schopnost plánování a systematické práce
- odolnost vůči zátěži při vysokém pracovním zatížení
- ztotožnění se s cíli a posláním organizace
- trestní a morální bezúhonnost.

Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- odpovídající finanční ohodnocení
- pravidelné vzdělávání a osobnostní rozvoj
- služební mobilní telefon a notebook
- pravidelnou supervizi
- flexibilní pracovní dobu
- práci v organizaci s třicetiletou historií
- 5 týdnů dovolené.

Kontakt: e-mailem.