Práce Nabídka zaměstnání

ELEKTROMECHANIK

MOTOR JIKOV Slévárna a.s.

Kněžskodvorská 2277, České Budějovice

Detail firmy

Blanka Novotná
389 016 222

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 20 000,- až 30 000,- Kč

Zkušební doba: 3 měsíce.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Náplň práce: provádění preventivní a prediktivní údržby strojních zařízení, příprava podkladů pro nákup náhradních dílů souvisejících s opravami, diagnostika závad a následná oprava.
Požadované vzdělání: ÚSO, SŠ elektro.
Požadavky: odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb., § 6, uživatelská znalost PC, zodpovědnost za odvedenou práci, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, ochota pracovat ve třísměnném (nepřetržitém provozu), orientace ve výkresech a technických specifikacích, manuální zručnost, pečlivost, znalost programování (diagnostiky) PLC Siemens výhodou.
Nabízíme: zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, možnost profesního růstu.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, příspěvek na závodní stravování.