Práce Nabídka zaměstnání

ELEKTROMECHANIK/ČKA

IREL - elektro s.r.o., pracoviště

Hluboká nad Vltavou

Zdeněk Irovský
603 229 851
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- Kč

Požadujeme: řidičský průkaz sk.B, samostatnost, spolehlivost, praxi v oboru.
Náplň práce: elektromontážní práce na sítích NN, údržba VO, elektroinstalace, údržba a servis plaveckého stadionu a zemědělských objektů, hromosvody, odsranění závad po revizích.
Možnost zkráceného úvazku (počet hodin týdně dohodou).
Mzda: po domluvě.
Místo výkonu práce: Hluboká nad Vltavou a okolí.
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, služební automobil.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, e-mailem či telefonicky.