Práce Nabídka zaměstnání

ELEKTROMONTÉR

ELSA CB s.r.o.

Průmyslová 265, Boršov nad Vltavou

Detail firmy

Václav Douda
602 408 929

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 35 000,- Kč

Náplň práce: elektromontážní práce na sítích NN, VN a trafostanicích, montáže kabelových souborů, práce na venkovním vedení, montáže a údržba veřejného osvětlení.
Požadavky: vzdělání ÚSO elektro, vyhl. 50 § 5-6, ŘP"B" (nejlépe "C" ), ochota pracovat.
Výhodou: znalost českého jazyka.
Nabízíme: zázemí stabilní firmy, sídlo v dosahu MHD, stálá pracovní doba, práce v Č. Budějovicích a okolí, zaměstnání vhodné pro absolventy, rozmanitou práci, proplácení diet, stravné, 13. - 14. plat, využívání dopravních a mechanizačních prostředků firmy pro soukromé účely.
Kontakt: telefonicky po-pá 8:00 - 16:00 hod. nebo e-mailem.