Práce Nabídka zaměstnání

IT SPRÁVCE PODNIKOVÉ INFRASTRUKTURY

KUBOUŠEK EU holding a.s.

Lidická tř. 1937, České Budějovice

Ježková, Wagnerová

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- Kč

požadavky:SŠ/VŠ technického zaměření, flexibilní a samostatný přístup k práci, výborné komunikační dovednosti, loajálnost, komunikativní znalost anglického jazyka (minimálně úroveň B1), řidičský průkaz sk. B, analytické schopnosti, samostatnost, systematičnost, praxe v oboru (minimálně 1 rok s administrací počítačové sítě s OS MS Windows Server), výborná orientace v HW a SW, znalost správy MS Windows (Windows server 2016, WSUS, SharePoint, AD, DHCP, DNS), znalost správy serverů MS Exchange a MS SQL, znalost virtualizačního SW CMware vSphere - virtualizace serverů, znalost zálohovacího SW VeamBackup, znalost problematiky síťových zařízení (HP, ZyXEL), znalost VoIP technologií, konfigurace a instalace, základy síťové bezpečnosti a antivirové ochrany, ochota učit se a zdokonalovat ve svém oboru

náplň práce: zodpovědnost za chod IT/ICT (zejména servery, tiskárny, IP telefony, mobilní telefony). rozvoj firemního prostředí, antivirové a bezpečnostní politiky, údržba serverů MS Windows a virtualizační technologie, zálohování a archivace, monitoring systémů firmy a aktualizace systémů, evidence, správa a zabezpečení provozu firemní ICT techniky, správa síťové infrastruktury (aktivní, pasivní), konfigurace telefonních ústředen, instalace a konfigurace softwaru, vyřizování interních požadavků (HelpDesk)

nabízíme: maximální podporu svých zkušených kolegů včetně vstřícného šéfa, odborná školení, která z tebe udělají specialistu na svém místě, klouzavá pracovní doba, možnost občasné práce z domova, 5 týdnů dovolené, služební notebook a telefon, stravenky, firemní bazén

V případě zájmu zašlete životopis na email jezkova@kubousek.cz