Práce Nabídka zaměstnání

KONTROLOR KVALITY V ZAKÁZKOVÉ STROJÍRENSKÉ VÝROBÉ

Michaela Janovská
735 750 180

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 32 000,- Kč

PP na dobu určitou.
Požadujeme: vzdělání v oboru kovoobrábění, vyučení nebo praxe v oboru strojírenství na pozici kontrolora, znalost čtení výkresové dokumentace, výbornou orientaci ve strojírenské výkresové dokumentaci, orientaci v normách a předpisech, znalost práce na PC (MS Excel), vysoce zodpovědný přístup k práci.
Náplň práce: provádění kontroly parametrů dle dokumentace (výkresy, pracovní instrukce).
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, stravenky, příspěvek na letní a zimní dovolenou.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky po - pá (8:00 - 17:00 hod) nebo e-mailem.