Práce Nabídka zaměstnání

KUCHAŘ/KA - POMOCNÉ PRÁCE

WALHO s.r.o. - Neznašovská hospoda

Všemyslice

Walter
603 539 210
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 100,- Kč

Jedná se o malou vesnickou restauraci, která se nachází na návsi v obci Neznašov, cca 4 km od Týna n. Vlt., cca 30 km od Č. Budějovic a cca 20 km od Písku.
Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod, Po-Ne, možnost volby směn podle dohody
Náplň práce: ranní příprava v kuchyni, pomoc s výdejem obědů, mytí nádobí, příprava na druhý den, závěrečný úklid kuchyně
Požadavky: středoškolské vzdělání - vyučení, praxi nepožadujeme, zkušenost s provozem výhodou
Nabízíme: 20 dní dovolené, dotované stravování
Pracovní smlouva, případně dohoda o provedení práce na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Životopis zasílejte na uvedený e-mail, případně kontaktujte na uvedený telefon