Práce Nabídka zaměstnání

MANAŽER SERVISU

AUTO FUTURE, s.r.o. - Okružní

Okružní 595, České Budějovice

Detail firmy

Šárka Petrů

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 45 000,- Kč

Auto Future, autorizovaný servis vozidel značek Jeep, Alfa Romeo, Fiat a Kia přijme do svého týmu manažera servisu.
POŽADAVKY: vzdělání technického směru, min. 10 let praxe, odolnost vůči stresu, velmi dobré komunikativní schopnosti, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu k firmě, schopnost samostatného rozhodování, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, praxe na podobné pozici velkou výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: koordinace servisních a garančních činností, jednání s dodavateli a pojišťovnami, personalistika, rozvoj, marketing, monitorování trhu, jednání s importem, reporty pro vedení společnosti.
NABÍZÍME: zázemí stabilní a prosperující společnosti, práci v moderním prostředí, 5 týdnů dovolené, firemní benefity ( služební vozidlo, služební telefon apod. ) nástupní mzda 45.000 Kč.
Nábor probíhá výhradně přes emaily. Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis zaslaný na adresu: sarka.petru@auto-future.cz