Práce Nabídka zaměstnání

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Kněžskodvorská 2277, České Budějovice

Detail firmy

Blanka Novotná
389 016 222

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 21 000,- až 28 000,- Kč

Pracovní náplň: montáž zahradní techniky, testování strojů, pomocné práce ve výrobě
Požadavky: vzdělání vyučen/SŠ, kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle NSK, technické znalosti v oboru zahradní techniky, technickáí zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost
Nabízíme: dobré platové podmínky včetně systému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Zam. benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění